KSD AURUM

Thumbnail

Бренд KSD AURUM

Компанія «KSD AURUM» – це всеукраїнська мережа мультибрендових ювелірних магазинів, історія якої розпочалася понад 15 років тому.
Основа філософії бренду – вишуканий асортимент, здатний задовольнити побажання кожного клієнта. Завдяки детальному підбору виробів з кращих колекцій заводів – виробників України, в мережі «KSD AURUM» Ви знайдете індивідуальні прикраси, здатні створити неповторні емоції від володіння ним.

1424780418_aurum
Висококваліфікована команда продавців – консультантів допоможе кожному клієнту підібрати прикраси, які підкреслять його індивідуальність. Величезна різноманітність моделей, доступні ціни та комфортна атмосфера чекають вас в наших магазинах.

1396333621__dsc0103Чудові ювелірні вироби не залишать байдужою жодну представницю прекрасної статі. Ви без зусиль зможете підібрати для себе вишукані ювелірні прикраси. Різноманітність сережок, всіляких підвісок, кулонів і каблучок вразить і приємно здивує прихильниць ексклюзивних ювелірних прикрас. У моделях використовуються діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри, гранати, олександрити, цитрини, топази та інші каміння, які, безсумнівно поліпшать мінливий настрій прекрасних жінок.
Також, в мережі магазинів «KSD AURUM» представлені аксесуари для чоловіків – перстні, запонки, затиски і шпильки для краватки, виконані із золота і срібла з дорогоцінним камінням.
Ювелірна компанія «KSD AURUM» – кращі колекції від українських виробників!