SOVA

Thumbnail

Бренд SOVA jewelry house

Ювелірний бренд SOVA це прикраси, перш за все, в стилі мінімалізм. Компанія професійно консультує своїх клієнтів, створюючи нові, удачливі колекції з завидною регулярністю. Концепція компанії – це не тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта, але й турбота про стиль.

sova
Ювелірний дім представляє унікальні колекції прикрас, які допомагають доповнити образ і будуть однаково доречні в будь-якій життєвій ситуації. Стиль бренду в мінімалізмі, який стане завершальною нотою в музичному оркестрі будь-якого образу. З огляду на фізіологічні особливості та спосіб життя, стиліст підбере найактуальніші прикраси, які також порадують прийнятною вартістю.

sova2
Майстри компанії розробляють прикраси зі срібла та золота, доповнюючи їх дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. Стильний дизайн, висока якість виробництва і крок в ногу з часом – головні відмінності бренду від конкурентів. Асортимент продукції орієнтований на широку аудиторію і різні фінансові можливості покупців.
Мета кампанії SOVA – створення нової ювелірної культури. Бренд пропонує увазі покупців елегантні, витончені і одночасно екстравагантні прикраси, які органічно впишуться в будь-який образ і стиль. Колекції ювелірних прикрас створені з урахуванням модних сучасних тенденцій і побажань клієнтів. Професійні ювеліри і дизайнери створюють унікальні прикраси для стильних леді з бездоганним смаком. Основний акцент – лаконічний дизайн і елегантність.

sova
Ювелірний дім випускає ексклюзивні колекції прикрас, які стануть родзинкою будь-якого стилю і допоможуть створити індивідуальний ювелірний гардероб. Висока якість виробів і креативний дизайн варті уваги навіть найвимогливіших покупців. Дизайнери і ювеліри кампанії SOVA прагнуть стежити за уподобаннями клієнтів і оперативно надавати нові колекції прикрас для різних людей, стилів і образів.