Ювелірний дім «Kimberli»

Thumbnail

Ювелірний дім «Kimberli» (Кімберлі)

Спеціалізується на виготовленні прикрас з дорогоцінним камінням, які мають безстрокову гарантію. Основне виробництво розташоване в місті Вінниця,виготовляє прикраси різних стилів: від повсякденних варіантів до розкішних, ексклюзивних виробів ручної роботи.

kimberli

Головне у виробах ювелірного дому Kimberli – це камінь, який повинен бути обрамлений в стильний дизайн, що підкреслює його природне сяйво. Прикраси від Kimberli по праву називають сучасною класикою, адже вони дотримуються чіткості і лаконічності ліній в парі з сучасними тенденціями. Основною відмінністю цього бренду від конкурентів ювелірного ринку, є той факт, що у виробництві прикрас використовуються тільки дорогоцінні камені і метали.

Завдяки високій якості і оригінальному дизайну прикраси Ювелірного Дому Kimberli користуються заслуженим попитом на території України і за її межами.

Ювелірний дім Kimberli постійно приймає участь в регіональних та міжнародних виставках.Витонченність і елегантність, висока якість прикрас, пристойні ціни, повага до партнерів і покупців – це стиль роботи ювелірного дому Кімберлі.

Ювелірний дім «Kimberli» творить для Вас.